Մուտք համակարգ
Arm Eng Rus
Հիմնական բաժիններ
Գործակալության կառուցվածքը

Պաշտոնական անվանում՝ Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարության աշխատակազմի իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրի գործակալություն

Հեռախոսներ՝

Տեղեկատու +374 (10) 20-14-45

Փոստային հասցե՝ Կոմիտաս 49/3 9-րդ հարկ, Երեւան 0051, Հայաստան,

Էլ. հասցե՝ info@e-register.am
Կայք՝ www.e-register.am,

 

Գործակալության պետ՝ Արմեն Առաքելյան

Ընդունարան +374 (10) 20-14-61

Գործակալության պետի տեղակալ՝ Տաթև Մկրտչյան

հեռ.՝ +374 (10) 20-14-37

Բաժիններ Ղեկավար Հեռախոս
Վերակազմակերպումների և հիմնադրամների գրանցման բաժին Գարեգին Խաչատրյան +374 (10) 20-14-27
Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժին Աննա Մարգարյան +374 (10) 20-14-35
Հասարակական միավորումների գրանցման բաժին Հարություն Խուդգարյան +374 (10) 20-14-32
Տեղեկատվության մշակման բաժին Կարինե Հովհաննիսյան +374 (10) 20-14-35
Երևան քաղաքի սպասարկման բաժին Աննա Դավթյան +374 (10) 20-14-45
Գրանցման և հաշվառման բաժին Կորյուն Եզեկյան +374 (10) 20-14-48
Հրապարակային ծանուցումների բաժին Դավիթ Միրզոյան +374 (10) 20-14-39
Շարժական գույքի նկատմամբ ապահովված իրավունքների գրանցման բաժին Արմինե Բադալյան +374 (10) 20-14-38
Տարածքային սպասարկման գրասենյակների համակարգման բաժին Ռոզա Բաղդասարյան +374 (10) 20-14-46

 

  Տարածքային սպասարկման գրասենյաներ Պատասխանատու               անձ

      Հեռախոս        

 

               Հասցե
1 Արարատ Ասլան Մուրադյան 

(0234)  

2-27-66

ք.Վեդի,Արարատյան 55շ.,  0601
2 Արտաշատ Աշոտ Սեդրակյան 
Լիանուշ Սեդրակյան 

(0235)

2-35-57

ք.Արտաշատ, Աթարբեկյան փող.135/2,  0701
3 Արմավիր Անահիտ Հովհաննիսյան 
 

(0237)2-24-20

ք.Արմավիր, Չարենցի 24շ. , 0901
4 Վաղարշապատ Արթուր Հովհաննիսյան

(0231)

5-39-24

ք.Վաղարշապատ, Նար-Դոսի1Բ,  1101
5 Աշտարակ Գասպարյան Տիգրան

(0232)

3-19-17

ք.Աշտարակ, Վարդգես Պետրոսյան 60, 0205
6 Ապարան Ասքանազ Մակարյան 

(0252)

2-44-16

ք.Ապարան, Գայի 5,0301
7 Թալին Արտակ Դարբինյան

(0249)

2-23-24

ք.Թալին,  Խանջյան 13, 0501
8 Մասիս Վահան Գևորգյան (0236)  4-16-10 ք.Մասիս, Կենտրոնական հրապարակ 2, 0801
9 Գավառ  Ստեփան Մուսոյան 

(0264)

2-16-75

ք. Գավառ, Բուռնազյան 2, 1201
10 Վարդենիս էլմիրա Պետրոսյան  ----------- ք.Վարդենիս, Ռոմանի 98, 1600
11 Ճամբարակ Վարդան Սարիբեկյան 
 

(0265)

2-35-89

ք.Ճամբարակ, Պարույր Սևակի 7, 1301
12 Մարտունի Լուսինե Սողոմոնյան 

(0262)

4-30-32

ք.Մարտունի, Շահումյան 2, 1401
13 Սևան Գագիկ Նիկոլյան

(0261)

2-05-21

ք.Սևան, Նաիրյան 1նրբ. 13Ա,1501
14 Վանաձոր Սերգեյ Մաթևոսյան 
Վահան Պարզյան 
 

(0322)

4-01-14

ք.Վանաձոր, Գ.Նժդեհի 14 , 2001
15 Սպիտակ Կարապետ Մազմանյան 

(0255)

2-27-11

ք.Սպիտակ, Շահումյան 7, քաղաքապետարանի շենք, 1803
16 Ստեփանավան Հրայր Մելիքջանյան 

(0256)

2-36-06

ք.Ստեփանավան, Սոս Սարգսյան 70, 1901                                               
17 Թումանյան Գագիկ Սիմոնյան 

(0253)

2-23-94

ք.Ալավերդի, Թումանյան փող.3, 1701
18 Տաշիր Ասյա Հարությունյան 

(0254)

2-11-48

ք.Տաշիր, Ջահուկյան փող. 98 շ. վիճ. վարչության շենք, 2101
19 Նաիրի Գեղանուշ Քոչարյան 

(0224)

2-38-59

ք.Եղվարդ, Երևանյան 10Ա , 2401
20 Հրազդան Երվանդ Միրզոյան 
 

(0223)

2-17-40

ք.Հրազդան,Կենտրոն թ/մ վարչական շենք  2-րդ հարկ, 2301
21 Կոտայք Նաիրի Մխիթարյան

-------

ք.Աբովյան, Ինտերնացիոնալ 5, 2207
22 Գյումրի Հարություն Քիշմիշյան 
Խաչատուր Մկրտչյան 

(0312)

5-87-37

ք.Գյումրի  Անկախության հրապարակ թիվ 7, 3101
23 Արթիկ Լյովա Մկրտչյան 

(0244)

5-55-87

ք.Արթիկ, Բաղրամյան 4, 3001
24 Կապան Կարինե Հովհաննիսյան 
 

(0285)

2-52-04

ք.Կապան, Մելիք Ստեփանյան 1, 3301
25 Սիսիան Աննա Ավագյան 
 

(0283)

2-35-23

ք.Սիսիան, Սիսական 23Ա,
26 Մեղրի Հարություն Կարապետյան 

(0286)

------

ք.Մեղրի, Զորավար Անդրանիկի 1, 3001
27 Գորիս Մերի Աղաբեկյան

(0284)

2-26-83

ք.Գորիս Մեսրոպ Մաշտոցի 3, 3-րդ հարկ, 3201
28 Եղեգնաձոր Գասպարյան Գարիկ

(0281)

2-33-62

ք.Եղեգնաձոր, Շահումյան 24, 3601
29 Վայք Գոհար Հարությունյան 

(0282)

2-13-71

ք.Վայք, Շահումյան 16, 3701
30 Իջևան Կարեն Օթարյան 

(0263)

4-22-60

ք.Իջևան, Երիտասարդական 1, 4001
31 Դիլիջան Կարեն Սաղաթելյան 

(0268)

2-78-78

ք.Դիլիջան, Մյասնիկյան 66, 3901
32 Նոյեմբերյան Գոհար Զուրաբյան 

(0266)

2-18-82

ք.Նոյեմբերյան, Երևանյան 4, 4101
33 Տավուշ Ալբերտ Գյոզալյան 

(0267)

2-16-47

ք.Բերդ, Լևոն Բեկի 5, 4201